Piu.net

ETKİNLİKLER

HAKKINDA

Tüm dünyayı etkisine alan, verdiği konserlerle dinleyicilerinin yüreklerinde unutulmaz izler bırakan ve yayımladığı yüzlerce kayıtla milyonlarca satış rakamına ulaşan Enrico Macias, 18 Kasım'da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi'nde!

Unutulmaz şarkıları ile bir efsane... Müzikal kariyerinde 50 yılı geride bırakan efsaneyle aşkın notalarına eşlik etmeye hazır mısınız? 

"Zingarella", "La Guitare", "Aie Aie Aie", "Solenzara" ve "Le Femme De Mon Ami" gibi onlarca unutulmaz şarkısıyla tüm dünyada gönülleri fetheden Enrico Macias, Türkçe'ye çevrilen 80'e yakın şarkısının büyüleyici melodileriyle de Türkiye'de fırtınalar estirdi.

1961 yılında, Cezayir Bağımsızlık Savaşı kızışırken, karısı Suzy ile Cezayir'i terk edip Fransa'ya sürgüne giden Macias, 1967 yılından bu yana yaptığı yüzlerce kayıt, 7 soundtrack, oynadığı 10 film ve dizi ile adını tarihe altın harflerle yazdırdı.

Büyük usta Enrico Macias'ın büyülü sesiyle ve romantik şarkılarıyla duygu dolu anlar yaşayıp, unutulmaz bir gece geçirmek isteyenler, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ne davetlidir.