Piu.net

ETKİNLİKLER

Peaky Blinders: The Redemption of Thomas Shelby

22-24 Kasım 202420:30

Gösteri Hakkında

Yapı Kredi 80. Yıl Feelin’ Good Etkinlikleri kapsamında tüm zamanların en çok izlenen yapımlarından biri olan BAFTA Ödüllü Peaky Blinders, Rambert Dans Tiyatrosu’nun çarpıcı sahne uyarlaması ve ikonik müzikleri ile Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

TV dizisi Peaky Blinders'ın yaratıcısı Steven Knight tarafından yazılan ve sahneye uyarlanan Peaky Blinders: The Redemption of Thomas Shelby, Benoit Swan Pouffer'ın yönettiği ve koreografisini yaptığı bir dans tiyatrosundan çok daha fazlasıyla sahnede olacak. Muhteşem dramatizasyon, nefes kesen danslar ve ikonik müzikleri ile Shelby ailesinin hikayesi hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı!  Özel bestelenen müziklerin yanı sıra Nick Cave ve The Bad Seeds, Radiohead, Anna Calvi, The Last Shadow Puppets, Frank Carter & The Rattlesnakes ve Black Rebel Motorcycle Club'ın hazıradığı müzikler sahnede canlı orkestra tarafından seslendirilecek.

1.Dünya Savaşı sonrası, 1920’lerin sanayileşen İngiltere’sinde, Birmingham’ın yeraltı dünyasına hakim olan dünyanın en ünlü sokak çetesinin sürükleyici ve ilham verici hikayesini, tutkulu bir aşk ve intikam ile taçlandıran Peaky Blinders: The Redemption of Thomas Shelby’yi izlemek için Yapı Kredi kredi kart sahiplerine özel %15 indirim fırsatı ile izleme fırsatını kaçırma.

Yapı Kredi sponsorluğunda, Piu Entertainment ve Zorlu PSM organizasyonuyla gerçekleşecek görkemli prodüksiyon; İngiltere’deki kapalı gişe turnesinin ardından İstanbul’da sevenleriyle buluşacak!

*Performans süresi 20 dakika ara dahil 2 saat 10 dakikadır.

Etkinlikler Tarihleri

22 Kasım 2024 20:30

Zorlu PSM
| BİLET AL

23 Kasım 2024 15:30

Zorlu PSM
| BİLET AL

23 Kasım 2024 20:30

Zorlu PSM
| BİLET AL

24 Kasım 2024 14:30

Zorlu PSM
| BİLET AL